O mnie

Przede wszystkim witam wszystkich na mojej stronie internetowej poświęconej rozwojowi osobistemu. Pozwólcie, że napiszę kilka słów o sobie.
Sławomir Stolarczyk

Nazywam się Sławomir Stolarczyk. Urodziłem się w 1978 roku w Wałbrzychu. Obecnie mieszkam w Boguszowie Gorcach na Dolnym Śląsku. Z tej miejscowości pochodzę i tutaj się wychowywałem. Jest to mała i zarazem piękna miejscowość położona w górach.

Ukończyłem wyższe studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. To właśnie na studiach zainteresowałem się zagadnieniami związanymi z samorozwojem i postanowiłem bardziej zgłębić tą tematykę. Jestem szczęśliwym mężem wspaniałej kobiety oraz ojcem dwojga cudownych dzieci, które dają mi wiele radości i motywują mnie do ciągłego poszukiwania sensu życia. Uwielbiam grać w szachy oraz czytać książki o rozwoju osobistym. Moją pasją jest również internet oraz pisanie. Szukam również sposobów i metod na osiągnięcie wolności i niezależności finansowej. Ciągłe doskonalenie siebie i innych – To hasło wyznacza mi drogę, którą kroczę przez życie. Jestem otwarty na ludzi, którzy podobnie jak ja kroczą drogą samorozwoju i dążą do pełni życia. Uważam, że każdy człowiek powinien pracować nad swoim charakterem i powinien każdego dnia przyczyniać się do własnego rozwoju. Jeżeli się nie rozwijamy, to się cofamy. Moją misją życiową jest żyć tak, aby w pełni realizować własny potencjał oraz inspirować ludzi do podobnej postawy i do tego, aby pomagali innym żyć w ten sam sposób. Moim głównym celem jest stać się najlepszą możliwą wersją siebie. Z wdzięcznością zdaję się na Boga i szukam Jego woli oraz kieruję się sumieniem i właściwymi zasadami.

Wierzę, że ta strona jest częścią mojego posłannictwa, ponieważ mogę dzielić się z innymi moją wiedzą i zainteresowaniami.

Kroczmy razem każdego dnia w kierunku doskonałości.

Jeżeli chciałbyś poznać mnie lepiej to napisz do mnie. Być może zainteresuje Cię również wspólne dążenie do niezależności finansowej oraz do poprawy jakości życia.