Liczy się Tu i Teraz

Liczy się Tu i Teraz, liczy się to, co zrobisz w tym momencie, jaką decyzję podejmiesz i jakich wyborów dokonasz. To Decyzje, które podejmiesz Tu i Teraz będą miały wpływ na resztę Twojego szczęśliwego życia. Przed nami często pojawiają się okazje, to od nas zależy czy podejmiemy wyzwanie i zadbamy o pomyślną przyszłość. Dziś przed Tobą stoi taka okazja, szansa na coś nowego, szansa na lepsze jutro.

Masz ode mnie prezent, czy zechcesz go przyjąć? Czy zechcesz skorzystać z tego, co chcę Ci dziś ofiarować?

 Co jest tym prezentem?

Szansa na źródło pasywnego dochodu, szansa na tańsze zakupy i szczęśliwsze życie. Czy zechcesz wziąć ode mnie ten prezent? Decyzję zostawiam Tobie.

Ten prezent nic Cię nie kosztuje i nic nie tracisz – możesz jedynie zyskać. Reszta zależy tylko od Ciebie i od Twojej Decyzji Tu i Teraz.

W związku z tym, że projekt, o którym już pisałem, został przetestowany, sprawdzony i udostępnił już możliwość składania pierwszych zamówień, postanowiłem zaprosić Cię do wspólnego budowania lepszej przyszłości.

Nie chcę ofiarowywać Ci kota w worku, dlatego zapraszam abyś poznał ten innowacyjny projekt, o którym Ci teraz mówię i zachęcam do obejrzenia prezentacji:

Podstawowe informacje

Prezentacja systemu

Czy dostrzegasz szansę dla Siebie? Czy widzisz korzyści?

To zapraszam.

To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje

Być może nie chcesz skorzystać z tego prezentu, ale może Twoi znajomi szukają czegoś takiego? W takim razie podziel się z nimi tą szansą. Naciśnij Lubię to, albo udostępnij ten wpis innym. Z pewnością będą Ci za to wdzięczni.

3 komentarze


 1. Co zyskujesz przyłączając się do społeczności konsumenckiej Familo:

  * Możesz dokonywać zakupów rzeczy codziennego użytku nie wychodząc z domu, siedząc wygodnie przed własnym komputerem.
  * Przy dokonywaniu zakupów poprzez Familo nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy do sklepów, stanie w korkach, chodzenie po sklepach i dźwiganie zakupów.
  * Kurier dostarczy ci zamówione produkty pod wskazany przez ciebie adres (pod drzwi) i jeśli twój zakup przekroczy kwotę 150 zł nic nie zapłacisz za jego za jego usługi (dostawa gratis).
  * Jeśli polecisz nasz sklep swoim znajomym i rodzinie możesz otrzymasz nawet do 90% rabatu na własne zakupy.
  * Jeśli zaangażujesz się w bardziej zaawansowane działania marketingowe, jako partner firmy możesz zacząć zarabiać stałe % prowizje z podległej ci grupy konsumenckiej.
  * Otrzymasz dostęp do różnego rodzaju szkoleń i narzędzi marketingowych, które ułatwią ci działania związane z promocją Familo…
  Sławomir Stolarczyk ostatnio opublikował..PorozumienieMy Profile

  1. Ja należę juz do społeczności familo i namawiam do tego znajomych by spróbowali. Wszystko jest proste i łatwe a zakupy dotarły do mnie po 2 dniach chodź mieszkam po za miastem. Bardzo mnie zaciekawił ten sposób życia jeśli mogę tak nazwać, łatwy wygodny i jeśli nawet jest się chorym i nie można wyjść z domu a potrzebujemy czegoś to nie ma nic łatwiejszego.
   Dawid Rybicki ostatnio opublikował..AndroidMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge