Korzyści i zalety systemu Familo

Liczy się Tu i Teraz!

Pisałem już o nowym projekcie, który rozpoczyna swoją działalność na samym początku września (zobacz tutaj: Czy można zarabiać na robieniu zakupów). Dzisiaj na prośbę kilku osób zamieszczam więcej informacji i zapraszam do systemu.

REJESTRACJA

Zalety programu Familo

– Bezpłatna rejestracja w systemie.

– Możliwość uzyskania 3% premii / rabatu z najbliższego kręgu — trzech osób lub firm.

– Możliwość uzyskania — premii / rabatu z pierwszych trzech kręgów czyli w sumie od 39 aktywnych pozycji (osób — firm) bez jakichkolwiek wymaganych dodatkowych kwalifikacji, za wyjątkiem konieczności dokonania w danym miesiącu zakupów na kwotę równą lub wyższą niż 150zł brutto.

– Możliwość uzyskania dochodu z dziewięciu kręgów, z grupy liczącej blisko 30.000 aktywnych pozycji, jeśli będzie się aktywnie rekomendować osoby do systemu oraz spełniać inne wymagane w planie marketingowym kryteria, co daje potencjał osiągnięcia dochodu ponad 40.000zł.

Wyróżniające cechy systemu familo

– Brak kosztu rejestracji.

– Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność.

– Koszt dostawy zniesiony od kwoty zamówienia co najmniej 150 zł.

– Możliwość uzyskania rabatu, który może stanowić 90% zakupów. Okres, w jakim to nastąpi jest zależny od kilku czynników, ale przede wszystkim od własnej aktywności.

– Oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku.

– Ceny oferowanych towarów bardzo konkurencyjne, w wielu przypadkach nawet kilka procent poniżej cen oferowanych przez sklepy wielkopowierzchniowe.

– Jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży (nie jest to system Sprzedaży Bezpośredniej).

– Możliwość rekomendowania innych uczestników, aby uzyskać korzyści, ale nie jest to konieczne.

Uwaga!

Aby zarejestrować się do systemu familo wystarczą następujące dane:
Imię i Nazwisko, telefon, email, login do systemu(nazwa twoja), hasło, PESEL(lub NIP jeżeli to firma).
Od ciebie zależy czy chcesz tylko robić nowocześnie zakupy w sposób łatwy i bardzo korzystny czy chcesz także zarabiać na codziennych zakupach poprzez system rekomendacji.

Jakie produkty firma oferuje?

ETAP I ( wrzesień 2012 )
Żywność, chemia osobista, chemia gospodarcza i inne artykuły.
ETAP II ( 2012/2013 )
RTV, AGD, komputery i akcesoria.
ETAP III ( 2013 )
Produkty i usługi dla firm, w tym samochody i motocykle itp.

Informacje o firmie

Adres:

Gorzewo 60A
09-200 Sierpc

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

KRS 0000422290
NIP 776-16-98-489
REGON 146151734

Zapraszam do obejrzenia prezentacji


Liczy się tu i teraz! Bierz życie w swoje ręce i zarejestruj się w systemie <<<TUTAJ>>>

7 komentarzy


  1. Spróbować pewnie warto. O ile dobrze zrozumiałem to może być ciekawe połączenie zakupów grupowych z MLM z tzw. konsumpcją wewnętrzną.

  2. Dla wszystkich zainteresowanych projektem Familo uruchomiłem dodatkową stronę internetową. Znajdziecie tam kilka zakładek: Liczy się Tu i Teraz (podstawowe informacje o projekcie), Prezentacja (film oraz firmowa prezentacja), jak zacząć (kilka podstawowych wskazówek o tym, jak można budować biznes familo), aktualności (zakładka, w której będę zamieszczał aktualne informacje dotyczące projektu) no i oczywiście kontakt. Zapraszam do zapoznania się z tą częścią serwisu.

  3. Ja również jestem w tym programie i powiem szczerze że zapowiada się całkiem ciekawy biznes. Ma więcej plusów niż minusów i jest prosty więc czekajmy na rezultaty…

  4. Co mi się najbardziej podoba w Familo, to fakt że i tak muszę kupić jakąś spożywkę do domu albo chemię a tutaj mam to wszystko tylko że taniej. Oby dalej się tak dobrze rozwijało jak w tej chwili
    Adrian Strójwąs ostatnio opublikował..Życie bez szkołyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge