Komunikacja międzyludzka

Komunikacja międzyludzka jest sprawą fundamentalną jeżeli chodzi o relacje między ludzkie. Na początek, chciałbym zachęcić wszystkich do przeczytania albo do przesłuchania rewelacyjnej książki, która do dzisiaj robi wielką furorę. Jest to według mnie fundament dla ludzi, którym zależy na poprawie swojego sposobu komunikowania się z ludźmi.

Autorem tej rewelacyjnej książki jest Dale Carnegie, a jej tytuł brzmi: „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi„.

Książka została sprzedana w łącznym ponad 20 milionowym nakładzie i została przetłumaczona na niemal wszystkie języki świata. Cieszy się więc ogromną popularnością, co świadczy o tym, że komunikacja międzyludzka jest sprawą istotną.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - komunikacja międzyludzka

Pojawiła się w 1937 roku i do dzisiaj porusza swą niezwykłą treścią coraz więcej ludzi. Ciągła sprzedaż i wciąż nowe wydania dowodzą, że popularność ta nie była tylko przejściową modą. Dzieło Carnegie’go okazała się być bestsellerem wszechczasów.

Zapewniam Cię, że ta książka będzie miała wpływ na każdą dziedzinę Twojego życia. Porady w niej zawarte, od lat pomagają każdemu, kto pragnie budować przyjazne relacje w domu, szkole i środowisku biznesowym.

Książka ta, oprócz wydania papierowego jest również dostepna w wersji elektronicznej jako pdf oraz audiobook. Możesz ją znaleźć między innymi <tutaj>.

Zachęcam Cię żebyś nabył tą pozycję jak najszybciej, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś. Z pewnością będziesz zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge