Czy można zarabiać na robieniu zakupów?

zarabiać w familo

W Polsce rusza nowy rewelacyjny projekt, dzięki któremu możemy robić tańsze zakupy produktów codziennego użytku (ale nie tylko), a przy okazji zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze i budować pasywne dochody.

29 lipca w Warszawie w hotelu Best Western Hotel Felix odbyło się oficjalne otwarcie nowego projektu. Do tej pory nazwa Polski Klub Konsumenta był roboczą nazwą tego przedsięwzięcia, od teraz będzie to FAMILO.

Misją firmy Familo ma być stwarzanie dogodnych warunków i przyjaznego klimatu sprzyjającego rozwojowi rodziny, jako podstawowej komórki społeczeństwa.

Strona internetowa http://www.familo.com  z naszym biurem i linkami referencyjnymi oraz regulaminem została uruchomiona 4 sierpnia 2012 roku. Od tego dnia można już rejestrować się w klubie całkowicie za darmo.

Sklep zostanie uruchomiony w ostatnich dniach sierpnia, a pierwsze zakupy będziemy mogli dokonywać od 3 września 2012 roku. Termin ten przesunięto na początek września ze względu na to, aby rozliczenie prowizji i kwalifikacji miesięcznych obejmowało cały miesiąc kalendarzowy.

 Jakie są opłaty związane z uczestnictwem w Klubie?

Rejestracja w Klubie jest całkowicie darmowa, nie wymaga żadnych opłat wstępnych w momencie wejścia do klubu, ani w momencie swojej rezygnacji. Uczestnictwo jest całkowicie dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wycofać bez żadnych konsekwencji.

Jakie są formy uczestnictwa w Klubie Konsumenta?

Każdy członek Klubu w zależności od swoich preferencji oraz możliwości może korzystać z różnych opcji uczestnictwa:

Opcja 1:
Robienie wyłącznie tańszych zakupów we własnym sklepie z 5% do 30% zniżką.

Opcja 2:
Zarabianie na zakupach osób, które zostaną przydzielone automatycznie do grupy konsumenta (do 3 poziomu) bez konieczności rekomendowania nowych osób.

Opcja 3:
Zarabianie na zakupach osób w wszystkich poziomów (do 9 włącznie) co wymaga rekomendowanie nowych osób do klubu.

Proszę zapoznać się z oficjalną prezentacją klubu:


– nowy członek nie wnosi żadnych opłat
– zyski pochodzą tylko z prowizji za sprzedaż towarów
– każdy uczestnik nic nie traci, nawet zyskuje – kupuje taniej niż w markecie i dodatkowo dostaje prowizję od poleconych osób.

Już teraz zapraszam do przystąpienia do tego rewelacyjnego projektu. Zapraszam na stronę: <<<Liczy się Tu i Teraz>>>.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej konkretniejszych informacji to napisz do mnie <<<KONTAKT>>>

5 komentarzy


  1. Muszę przyznać że zapowiada się ciekawie, – ciekawe jednak co z tego wyjdzie w praniu i czy system jest faktycznie dobrze dopracowany, bo jak wiadomo kilka podobnych projektów usiłowało wystartować, jednak albo spaliły na starcie, albo nie wystartowały bo mały zbyt małą siłę przebicia. W odróżnieniu od amway – tutaj wpisowe 0zł – więc jest to dobra alternatywa dla ludzi zainteresowanych amway, ale bez chęci wkładania początkowych pieniędzy.
    Adrian Bysiak ostatnio opublikował..Jak zrobić projekt wizytówkiMy Profile

  2. Ciekawa propozycja. Czy ktoś wie, jak ten projekt sprawdza się w rzeczywistości? Zastanawiające. Może warto by było dołączyć taki projekt do swoich dochodów?

    1. Jest to całkiem nowy projekt, daje spore możliwości, ale wymaga to odrobinę wkładu i pracy. Przy odrobinie wysiłku można mieć o wiele tańsze zakupy, a z czasem dorobić się całkiem przyzwoitych dodatkowych pieniędzy. Zachęcam do kontaktu ze mną (zakładka kontakt), to podam więcej informacji. Można też zapisać się na stronie: .
      Sławomir Stolarczyk ostatnio opublikował..Diagnoza poprzedza receptęMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge