Bez wkładu własnego

Wielu z nas chciałoby zarabiać w internecie. Odstrasza nas jednak konieczność własnego wkładu, inwestowania własnych pieniędzy na start.

Dziś chciałbym zaprezentować możliwość dorobienia kilku złotych, bez konieczności własnego wkładu pieniężnego.

Mam na myśli Polski Projekt eRmail na bazie czeskiego, który okazał się hitem, a oparty jest na zarabianiu poprzez klikanie reklam. Dla wielu z nas jest to nic nowego… Ale… jest kilka plusów tego projektu, które przyczyniły się do tego, że postanowiłem podzielić się z Wami tym projektem, oto niektóre z nich:

1. Nie ma żadnego wkładu finansowego na starcie, co więcej;  za rejestrację otrzymujemy 20 zł. na swoje konto,
2. Nie ma żadnej subskrypcji miesięcznej,
3. Wypłatę otrzymujemy gdy uzbiera się do  200 zł., zarobione pieniądze wypłacają na nasze polskie konto.,

 

Gdy reklamy przyjdą nam na skrzynkę mailową klikamy (2-3  może więcej). Zwiększamy przychód  do 200% gdy komuś polecamy. Obecnie jest ok 800 000 uczestników, a liczba wciąż rośnie.

Link do rejestracji:


Może warto się nad tym zastanowić…i tak spędzamy czas przed komputerem (oby nie za długo :-D ) i klikamy… a dlaczego nie mielibyśmy na tym zarabiać?

6 komentarzy


 1. Dodam jeszcze tylko, że program w Polsce działa od jakiegoś miesiąca i dopiero się okaże jak to będzie funkcjonować na naszej ziemi. U naszych sąsiadów rozwija się całkiem nieźle. No ale czas pokaże.
  Sławek ostatnio opublikował..Diagnoza poprzedza receptęMy Profile

 2. A ja uważam, że wszelkie programy, klikania nie są idealnym sposobem na tworzenie pasywów. Aby zarabiać w internecie – jest wiele innych, ciekawszych metod – problem jest jeden, większość z nich wiąże się z pogłębianiem wiedzy – jednak i zarobki są adekwatne do tej wiedzy. Klikanie – trzeba zawsze klikać, programów tego typu widziałem wiele, czy znam kogoś, kto się wzbogacił – jeszcze nie. A ile znam osób, które sukcesywnie inwestowały w internecie we własne strony i portale – grubo ponad 100-kę, każdy dobrze zarabia, każdy cieszy się życiem – sam należę do takich osób, i wolę sprawdzone rozwiązania, niż nowości, na których jak zwykle najwięcej zarobi ten co jest u góry piramidy ;-)

  1. To prawda, że podobnych programów jest więcej i milionerami raczej nie zostaniemy skupiając się jedynie na takim sposobie zarabiania. Jest to jednak sposób na dodatkowe źródło dochodów, dzięki któremu zarobimy o kilka złotych więcej. A nasza praca dziennie nie zajmuje więcej niż pięć minut. Wystarczy otworzyć skrzynkę pocztową i otworzyć 2 może trzy maile, które wzbogacą nasze konto o ok 1 zł za jednego maila. Nic tutaj nie tracimy, a możemy zyskać. Program jest w Polsce nowy i jeszcze wiele ludzi się go obawia (że nie wypłacą pieniędzy, że to SCAM itp). Czas pokaże, jak uzbieram już odpowiednią sumę i jak mi wypłacą pieniądze, to oczywiście podzielę się z Wami tą informacją. Póki co nic nie ryzykuję i mogę poświęcić te pięć minut dziennie…

   Jestem w programie od 28 maja (czyli: 5 dni) i już uzbierałem 32,68 zł. Zobaczymy co będzie dalej.
   Sławek ostatnio opublikował..Diagnoza poprzedza receptęMy Profile

 3. Widzę, że stawki mają przyzwoite. Klikałem kiedyś w podobnych programach i niestety zarobki były bardzo mizerne, rzędu 1 zł za 100 kliknięć jak nie lepiej… Poczekam na wypłaty pierwsze chyba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge